Prototype (5.2.1-alpha3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
