Prototype (5.2.1-alpha4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Settings
bs: Postavke

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Page
bs: Strana

en: Medium
bs: Srednje

en: Navigation
bs: Navigacija
