Prototype (5.2.1-alpha4) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།
