Prototype (5.2.1-alpha6) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Medium
vi: Vừa

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Alert
vi: Báo động

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Branding
vi: Thương hiệu

en: Loading…
vi: Đang nạp…
