Prototype (5.2.2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
