Prototype (8.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: More
nn: Meir

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
