Provus (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio
