Provus (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Next page
ja: 次ページ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: mobile
ja: モバイル

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Clear All Filters
ja: 全てのフィルターをクリア

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
