Provus (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
