Provus (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್
