Provus (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: Clear All Filters
nl: Alle filters opschonen

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
