Provus (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst
