Provus (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
