Provus (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Header
ur: ہیڈر
