Provus (1.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
