Provus (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
