Provus (1.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Clear All Filters
hu: Minden szűrő visszaállítása

en: Post Content
hu: Tartalom beküldése

en: Pre Content
hu: Tartalom előtt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
