Provus (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Next page
is: Næsta síða
