Provus (1.0.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Pagination
it: Paginazione

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
