Provus (1.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
