Provus (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra
