Provus (1.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Next page
pl: Następna strona

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: mobile
pl: mobilne

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
