Provus (1.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: mobile
ru: Мобильный

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Clear All Filters
ru: Показать все

en: Post Content
ru: После содержимого

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
