Provus (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్
