Provus (2.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
