Provus (2.0.9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðal

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari
