Provus (2.0.9) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง

en: Publish status
th: สถานะการเผยแพร่
