Provus (2.1.4) - en to ast translation catalogue (40 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Display
ast: Pantalla

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Count
ast: Cuenta

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Items
ast: Elementos

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Basic
ast: Básicu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: People
ast: Xente

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
