Provus (2.1.7) - en to et translation catalogue (159 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Item
et: Kirje

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Resources
et: Ressursid

en: view
et: näita

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: edit
et: muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Icon
et: Ikoon

en: Display
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Layout
et: Paigutus

en: #
et: nr

en: Titles
et: Pealkirjad

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Filter
et: Filtreeri

en: Count
et: Arv

en: Heading
et: Pealkiri

en: Normal
et: Tavaline

en: Items
et: Kirjed

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: General
et: Üldine

en: Start
et: Algus

en: Basic
et: Lihtne

en: Button
et: Nupp

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: Languages
et: Keeled

en: Alignment
et: Joondus

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: White
et: Valge

en: People
et: Kasutajad

en: on
et: -

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Document
et: Dokument

en: Relationship
et: Seos

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Translations
et: Tõlked

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Tabs
et: Sakid

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: List items
et: Elementide nimistu

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Next >
et: Järgmine >

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Administrator
et: Haldur

en: Telephone
et: Telefon

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Offset
et: Nihe

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: IP address
et: IP-aadress

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Video file
et: Video fail

en: Draft
et: Mustand

en: Card
et: Kaart

en: Education
et: Haridus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Time zones
et: Ajavööndid

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: Site header
et: Lehe päis

en: Footer fifth
et: Viies jalus

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Narrow
et: Kitsas

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.

en: Square Medium
et: Keskmine ruut

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
