Provus (2.1.9) - en to gl translation catalogue (108 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Item
gl: Elemento

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Language
gl: Idioma

en: More
gl: Máis

en: Resources
gl: Recursos

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Titles
gl: Títulos

en: Contact
gl: Contacto

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Items
gl: Elementos

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: General
gl: Xeral

en: Start
gl: Comezo

en: Basic
gl: Básico

en: Button
gl: Botón

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Languages
gl: Idiomas

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: White
gl: Branco

en: People
gl: Persoas

en: Relationship
gl: Relación

en: Translations
gl: Traduccións

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Complete
gl: Completa

en: Webform
gl: Formulario web

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: List items
gl: Lista de elementos

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: < Previous
gl: < Anterior

en: Transparent
gl: Transparente

en: Administrator
gl: Administrador

en: About
gl: Información

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Dates
gl: Datas

en: Edit %title
gl: Editar %title

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary
gl: Primario

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: Secondary
gl: Secundario

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Time zones
gl: Fusos horarios

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Dark
gl: Escuro

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: Wide
gl: Ancho

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
gl: Atopouse un formulario parcialmente completado. Por favor complete as porcións restantes.

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito

en: Back to form
gl: Volver ao formulario

en: No more submissions are permitted.
gl: Non se permiten máis envíos.

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
gl: Este formulario é confidencial. Debe <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Pechar sesión</a> para envialo.

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode amosar este formulario web. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: New submission added to [webform:title].
gl: Novo envío engadido a [webform:title].

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
gl: Enviado en [webform_submission:created]
    Enviado por: [webform_submission:user]
    
    Os valores enviados son:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
gl: <p>Enviado en [webform_submission:created]</p>
    <p>Enviado por: [webform_submission:user]</p>
    <p>Os valores enviados son:</p>
    [webform_submission:values]

en: This form has not yet been opened to submissions.
gl: Este formulario aínda non foi aberto a envíos.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
gl: [webform_submission:submitted-to]: Envío #[webform_submission:serial]

en: Please login to access this submission.
gl: Inicie sesión para acceder a este envío.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode procesar este envío. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: Please login to access this form.
gl: Inicia sesión para acceder a este formulario.

en: Indicates required field
gl: Indica campo requirido

en: This submission has been locked.
gl: Este envío foi bloqueado.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
gl: Este envío foi completado automaticamente co seu envío anterior.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver o seu envío anterior</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver os seus envíos anteriores</a>.

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
gl: Sentímolo ... Este formulario está pechado a novos envíos.

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
gl: Ten un borrador pendente para este formulario web. <a href="#">Cargue o seu borrador pendente</a>.

en: Webform submission from: [webform_submission:source-title]
gl: Formulario web enviado dende: [webform_submission:source-title]

en: Back to Administration
gl: Volver a Administración
