Provus (2.2.1) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: Languages
ky: Тилдер
