Provus (2.2.2) - en to eu translation catalogue (125 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Moderated content
eu: Neurridun edukina

en: Item
eu: Elementua

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: view
eu: ikusi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Category
eu: Kategoria

en: edit
eu: editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Display
eu: Bistaratu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Titles
eu: Izenburuak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Count
eu: Zenbatu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Items
eu: Elementuak

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: General
eu: Orokorra

en: Events
eu: Gertaerak

en: Basic
eu: Basikoa

en: Button
eu: Botoia

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Days
eu: Egunak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Completed
eu: Osatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Complete
eu: Eginda

en: medium
eu: tartekoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: List items
eu: Item-ak listatu

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Dates
eu: Datak

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Event details
eu: Gertaeraren xehetasunak

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Narrow
eu: Estu
