Provus (2.2.3) - en to kk translation catalogue (52 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Moderated content
kk: Мазмұн модераторы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Category
kk: Категория

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Count
kk: Саны

en: Items
kk: Элементтер

en: General
kk: Басты

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Languages
kk: Тілдер

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: List items
kk: Элементтерді тізімде

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
