Provus (2.2.3) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: view
os: бакаст

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Category
os: Категори

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
