Provus (2.2.3) - en to ug translation catalogue (65 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Languages
ug: تىل

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: White
ug: ئاق

en: People
ug: ئەزالار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Draft
ug: كوپىيە

en: Save Draft
ug: كوپىيىنى ساقلاش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Time zones
ug: ۋاقىت رايونى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
