Provus (2.2.5) - en to oc translation catalogue (119 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Item
oc: Element

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Resources
oc: Ressorsas

en: view
oc: veire

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Links
oc: Ligams

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Category
oc: Categoria

en: edit
oc: modificar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Add
oc: Apondre

en: Display
oc: Afichatge

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Layout
oc: Afichatge

en: Titles
oc: Títols

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Filter
oc: Filtrar

en: Count
oc: Descompte

en: Heading
oc: Entèsta

en: Items
oc: Elements

en: Media
oc: Mèdia

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Events
oc: Eveniments

en: Banner
oc: Bandièra

en: Anonymous
oc: Anonim

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Sort by
oc: Triar per

en: Gender
oc: Sèxe

en: Languages
oc: Lengas

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Days
oc: Jorns

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: White
oc: Blanc

en: People
oc: Personas

en: on
oc: activat

en: Relationship
oc: Relacion

en: Translations
oc: Traduccions

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: small
oc: pichon

en: List items
oc: Fa la lista de las entradas de menú.

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Offset
oc: Decalatge

en: Locked
oc: Verrolhat

en: About
oc: A prepaus

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Edit %title
oc: Editar %title

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Primary
oc: Primaire

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Time zones
oc: Fuses oraris

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Master
oc: Maître

en: Get the actual content from a content revision.
oc: Récupérer lo contengut actual dempuèi una revision de contengut.

en: List item
oc: Listar l'element
