Provus (2.2.5) - en to sq translation catalogue (46 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: More
sq: Akoma

en: Action
sq: Veprimi

en: view
sq: shfaq

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: edit
sq: ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri

en: Items
sq: Elementët

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: List items
sq: Lista e zërave

en: About
sq: Informacione

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Date and time
sq: Data dhe ora
