Provus (2.3.0) - en to ka translation catalogue (47 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: More
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Resources
ka: რესურსები

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Help
ka: დახმარება

en: Add
ka: დამატება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Items
ka: ელემენტები

en: Media
ka: მედია

en: General
ka: ზოგადი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Languages
ka: ენები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: List items
ka: ელემენტების ჩამონათვალი

en: Dates
ka: თარიღები

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
