Paragraphs Stats (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV
