Paragraphs Stats (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Edit link
fr: Lien de modification
