Paragraphs Stats (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Edit link
gl: Editar ligazón
