Paragraphs Stats (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása
