Paragraphs Stats (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
