Paragraphs Stats (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
