Paragraphs Stats (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Field
tr: Alan

en: No data.
tr: Henüz yok.

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle
