Paragraphs Stats (1.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Field
et: Väli

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV
