Paragraphs Stats (1.0.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Field
it: Campo

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Edit link
it: Link modifica

en: Paragraphs
it: Paragrafi
