Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1-rc1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Languages
bs: Jezici

en: Publish
bs: Objavi
