Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Node ID
ja: ノードID

en: Update
ja: 更新

en: Languages
ja: 言語

en: Product
ja: 商品

en: File system path
ja: ファイルシステムのパス

en: Publish
ja: 掲載
