Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Update
ne: अपडेट

en: Languages
ne: भाषाहरू
